Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.

Obuwie robocze

Oferujemy Państwu najwyższej jakości, trwałe obuwie robocze, które gwarantuje komfort noszenia, wygodę i bezpieczeństwo w trudnych warunkach pracy.
W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment butów roboczych dla elektryków, spawaczy i służby zdrowia. Do zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym, hutniczym, rybackim i innych.  Obuwie robocze męskie i damskie, bezpieczne, zawodowe i na co dzień: półbuty, trzewiki, buty do kolan, buty zimowe-ocieplane, buty filcowe, buty gospodarcze, sandały ochronne, pantofle zdrowotne i inne.
Oferowane przez nas obuwie robocze posiada odpowiednie normy i certyfikaty, spełniające wymogi BHP. Przeznaczone do wykonywania różnego rodzaju prac, posiada m.in. właściwości wodoodporne, elektrostatyczne, olejoodporne.
Obuwie dostępne jest zarówno w wersji wyposażonej w podnosek stalowy jak i kompozytowy chroniący palce przed spadającymi przedmiotami. Z kolei zastosowanie wkładek antyprzebiciowych pozwala uniknąć urazów, spowodowanych przekłuciem podeszwy. Buty wyposażone są w wkładki oddychające i podeszwy izolujące niskie bądź wysokie temperatury. Ich właściwa konstrukcja zabezpiecza stopę przed przenikaniem wody i wilgocią. Ponadto w zależności od Państwa potrzeb i stanowiska pracy, oferujemy m.in. buty posiadające: podeszwy antypoślizgowe zmniejszające ryzyko upadku na powierzchniach śliskich oraz podeszwy odporne na kontakt ze szkodliwymi i żrącymi substancjami.
Zadbaj o właściwą ochronę nóg i stóp!


Sprecyzuj wyszukiwanie